Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Catering weselny Kraków - więcej o tej usłudze.

Spotkania okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, chrzty czy śluby, od dawna nie są już urządzane w mieszkaniach zaledwie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Obecnie są to imprezy, na których pojawia się często ponad stu gości. Jasne jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć menu, a później przyrządzać oraz dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa może trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawił się wysoki popyt na catering weselny.

Nie stresuj się – postaw na catering weselny

Urządzanie przyjęcia weselnego to ogromny stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na sporządzanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, wybór wystroju sali oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zamówienia wystarczającej ilości przekąsek i trunków serwowanych podczas przyjęcia, a co najważniejsze – przyrządzanie gorących dań, które oczarują zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Główny posiłek na imprezie weselnej powinien mieć perfekcyjną oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, by stoliki były prawidłowo nakryte i cudownie ozdobione, dania były smakowite i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również żeby obsługa na czas donosiła biesiadnikom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych managerów, szefów kuchni oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych organizowanych pod gołym niebem.

Jadłospis wesela skomponujesz z propozycji firmy cateringowej

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się własnymi regułami, nie tylko w kwestii atrakcji dla uczestników, lecz także i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają przygotowane wstępnie menu oferowanych dań głównych, deserów i napojów zgodnych z charakterem wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy lub zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient ma zatem możliwość samodzielnie skompilować menu z sugerowanych dań. Wypada jednakże podkreślić, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe propozycje i nierzadko na prośbę klienta podejmują się przyrządzenia niecodziennych zestawów potraw.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]