lokal na urodziny

Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Częstokroć w przypadku urodzin, różnych rocznic czy imienin nie organizujemy zabaw z przyjaciółmi i rodziną, nie uważając, iż jest to konieczne. Lecz zdarzają się takie ważne życiowe momenty, których stosowne uczczenie jest w zasadzie obligatoryjne, a jednym z nich jest bezsprzecznie osiągnięcie pełnoletności, a więc “osiemnastka”.

Wynająć lokal na 18 urodziny czy urządzać przyjęcie w domu?

Wraz z osiągnięciem pełnoletności wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła spożywać i nabywać napoje alkoholowe, głosować w wyborach powszechnych, może pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych czy zaczyna rozliczać się z fiskusem. Jakkolwiek kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak odpowiedzialnych tematach – dla młodych najważniejsza jest sposobność wyprawienia ogromnej imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą jest poniekąd kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w domu będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie. Z tej przyczyny lepszą drogą jest wynajęcie lokalu na osiemnastkę. Na ogół kilku znajomych decyduje się wyprawić razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, lecz jednocześnie pozwala na zmniejszenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na salach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która dostarczy pyszne dania imprezowe. Chciałbyś się bawić w plenerze? Wyszukaj salę urodzinową z możliwością wyjścia do ogrodu – latem można rozstawić w nim duży namiot i zorganizować grill.

O co jeszcze należy zadbać organizując osiemnastkę?

Nie da się ukryć impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie nie wzbraniają się od napojów wyskokowych. Zalecamy w związku z tym obowiązkowo zatroszczyć się o to, aby osoby niepełnoletnie, a wszak może ich być wiele wśród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Właściwy wystrój sali również jest niezmiernie ważny, żeby uczestnicy całkiem wczuli się w klimat zabawy. Warto więc wybrać salę na urodziny, która zadba o przystrojenie przestrzeni zgodnie z wytycznych solenizanta oraz dobrze rozlokuje stoły z posiłkami i napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” rewelacyjnie sprawdza się menu koktajlowe, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które łatwo spożyć bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostroi kartę dań nie tylko do charakteru przyjęcia, ale także do budżetu i zasobności portfela klienta.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]