Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Poznaj ofertę parkingu Balice Kraków na https://pandaparking.pl.

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, lecz to generuje pytanie: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy postawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, , a zaparkowane samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle oferują również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]