Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Wnętrza 3D. Uzyskaj kompleksową pomoc specjalisty w tej dziedzinie.

Wnętrza 3D to świetny sposób na przedstawienie potencjalnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, które zamierzają np. wynająć. Dla sporej ilości osób sposobność obejrzenia takiego pomieszczenia przed podpisaniem umowy jest niezmiernie istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację do promocji i dlaczego opłaca się to robić? Więcej informacji na ten temat przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie wielu fotografii model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest rozkład poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, przybliżać oraz skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model udostępnia się klientom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do całej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy też zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się dużą popularnością. Polega on na tym, iż prócz oglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa czy hotelu, możemy przenieść się pojedynczym kliknięciem myszki do wybranego wnętrza, a następnie rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala również przemieszczać się do innych wnętrz tak samo jak w rzeczywistości.

Jak mogę użyć wirtualny spacer VR?

Przy użyciu modeli 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo zademonstrować odbiorcom konkretny budynek i jego pomieszczenia. Tę metodę promocji można wykorzystać do prezentacji pracowni, hotelu albo restauracji, a także po prostu pokazać dużemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, w trakcie sprzedaży posiadłości, aby potencjalni klienci mieli możliwość rzetelnie zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się przygotować z wielu przyczyna. Główny z nich to sposobność opublikowania ich na naszej stronie internetowej, w wizytówce Google Moja Firma lub udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej przekonać klientado skorzystania z naszej oferty. Internauci, którzy poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo obdarzą je o wiele szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to również świetna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, bowiem aktualnie – pomimo ogólnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — należy po prostu zlecić jego przygotowanie profesjonalnemu fotografowi.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]