Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Sklep WooCommerce - uzupełnij swoją wiedzę!

Chcesz założyć sklep internetowy? Jeżeli posiadasz już stronę na WordPressie, jak również jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Czemu warto stworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że w konsekwencji opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż taka nazwę dano tej wtyczce, posiada mnóstwo atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z używając płatne bądź bezpłatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co powoduje, że jest większa szansa na zdobycie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu klientów. Na skutek instalacji dedykowanych wtyczek podnosi się również funkcjonalność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić użytkownikom przelew opłaty za zamówienie np. za pośrednictwem PayU.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy wyników sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) oraz zespolenia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce zleć profesjonalistom

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zadbają o wykorzystanie jedynie sprawdzonych, potrzebnych wtyczek, prawidłową semantykę kodu sklepu oraz jego ochronę przed atakami cyberprzestępców. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą również blog, na którym w prosty sposób można informować użytkowników o promocjach oraz nowościach albo publikować omówienia i rozmaite porady odnośnie oferowanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]