Rekomendowany fotograf Google – usługi zgodne ze standardami Google

Nie posiadasz doświadczenia w tym temacie? Skontaktuj się z rekomendowanym fotografem Google Kraków.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość zdalnego przejścia się po firmie przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, należy zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania zdjęć, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. To nie jest fotograf pracujący dla Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, by zdobyć certyfikat jest obowiązany opublikować co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy postawić na rekomendowanego fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudolny czy nieprawidłowo zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również zasady wykonywania takich zdjęć i samo zlecenie zrealizuje rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego usług i może to być początek owocnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też niejednokrotnie dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na inne serwisy takie jak Facebook lub YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest dużym atutem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w internecie, np. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu miejscowości uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może również reklamować się specjalnym logo, które zawiadamia, że ma on odpowiednie umiejętności i jest zawodowcem w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]