Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Zleć pozycjonowanie Krakow.

Wszechobecność internetu oraz komfort korzystania z niego do znalezienia potrzebnych towarów i usług przyczyniła się do tego, że każda firma chce aktualnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony www nie oznacza, że nowi klienci nas znajdą – kluczowa jest bowiem widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele mniejszych firm, które funkcjonują jedynie na określonym obszarze lub wręcz w jednej miejscowości, np. w Białymstoku bądź w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – zaprezentuj swoje usługi ewentualnym odbiorcom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów korzystają zazwyczaj z fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “sklep plastyczny kraków”, “depilacja brwi kraków” czy “restauracja japońska kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swojej oferty ewentualnym klientom, rezydującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych ma wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na przyrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży pozycjonowania, optymalizacji oraz tworzenia stron www od ponad dekady. W trakcie tego okresu gruntownie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron www i tym sposobem dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uaktualnienie contentu oraz link building. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może przeglądać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]