Profesjonalne sprzątanie grobów

Na www.pong-malopolska.pl zlecisz opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Szczególne trudności zaczynają się jednak, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że pomniki są skazane na to, by zostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Czemu powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają siły. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, czyli zakładanie siedzeń oraz pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty napisów.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Stawki, które będziemy musieli zapłacić pracownikom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależne są w szczególności od rodzaju pomocy – jeśli wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 PLN. Gdy natomiast zależy nam, by firma sprzątała nagrobek co miesiąc, musimy pogodzić się z wydatkiem nawet 400 PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są także od gabarytów grobów, zaś najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]