sale do wynajęcia kraków

Organizujesz imprezę firmową? Dowiedz się, jak znaleźć salę do wynajęcia

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne bądź wspólne grille dla zatrudnionych i ich bliskich, których intencją zbudowanie głębszych więzi pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, np. po to, żeby świętować zdobyte nagrody branżowe, a także różnorodne sympozja, gale dla partnerów biznesowych i szkolenia. Takie imprezy muszą być należycie zaplanowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Gdzie urządzać imprezę firmową?

Jeśli nie mamy w budynku firmy odpowiednich pomieszczeń, w których można zorganizować event, należy szukać propozycji wynajmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych uczestników eventu. Istotne jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoją stylistyką do rangi organizowanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla wspólników marki, w trakcie których fetowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny zostać urządzone w pierwszym lepszym lokalu. Należy w takich wypadkach urządzić event w nietuzinkowym miejscu, które wyraźnie zaakcentuje prestiż uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę zaproszeni zostaną uczestnicy nie mieszkający w bliskiej okolicy sali powinno się zdecydować się na lokal, zlokalizowany w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której bez trudu można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Masz już lokal na imprezę? – nie zapomnij o zamówieniu cateringu

W trakcie organizacji imprezy firmowej nie wolno pominąć tak ważnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom gorących oraz zimnych napojów i posiłków. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania doświadczonej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazane miejsce apetycznych dań dla gości, ale dodatkowo doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i zajmie się ozdobieniem stolików. W czasie prestiżowych imprez wskazane jest również zapewnienie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Należy więc szukać pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki do stołu oraz wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, ale i zdumiewające wizualnie dania.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]