Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Potrzebujesz zlecić organizację przyjęć? Skieruj się w to miejsce.

Kiedy ktoś wspomina o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zwykle naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z obiadem weselnym. Lecz huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zaprasza się dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to również zabawy z okazji osiągnięcia pełnoletności, chrzciny oraz komunie święte. Jeśli wykaz gości jest długi, przeważnie nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym wyjściem jest zabukowanie pasującej do okazji sali.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po usługi firmy cateringowej

Każdy typ imprezy wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka bądź przyjęcie urodzinowe, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, uczestnikom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z kolei imprezy, w których dużą grupę gości będą stanowić dzieci, m.in. chrzciny albo komunie, dobrze jest urządzać w lokalu, który poza użyczeniem sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znużą się za szybko przyjęciem i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Dania serwowane zaproszonym również muszą być dobrane do okazji. Organizując takie wydarzenie warto zatem skorzystać z pomocy firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o wyśmienite dania, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 gości!

Zamówienie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, jest dość proste, jednakże rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w iście królewskim stylu odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu można zająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można zmieścić łącznie do 130 osób. Natomiast jeżeli impreza ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się mniej więcej 300 gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów gwarantuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ułożenia oraz ozdobienia stolików, poprzez przygotowania menu, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]