Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Na pandaparking.pl uzyskasz więcej informacji o parking Kraków lotnisko.

Komfort, szybkość oraz sposobność trafienia nawet w najbardziej oddalone miasta naszego globu – to najważniejsze plusy lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zdobył duże uznanie. Wyjazd, którego częścią jest przelot, wiąże się jednakże z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie konieczność dostania się na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu musi wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najłatwiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie połączone z dotarciem na lotnisko własnym autem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą śmiało przygotować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą naturalnie martwić się o swój samochód, ponieważ parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja elektronicznej rezerwacji, toteż nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić auta. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest wyjątkowo ważne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego załogi

Jeżeli wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego przy porcie lotniczym możemy liczyć też na kilka udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Prócz tego podróżni mogą liczyć na wsparcie obsługi parkingu w wielu sytuacjach, jak np. rozładowany akumulator albo ubytek powietrza w oponach.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]