Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Skieruj się tu i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering na imprezę.

Lato obfituje w niezmiernie modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i imprezy na świeżym powietrzu, ale w rzeczywistości co rusz w przeróżnych miejscach w Polsce organizowane są konferencje, gale czy benefisy. Wszystkie te imprezy wymagają odpowiedniej oprawy, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i apetyczne posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – postaw na profesjonalizm

Zdecydowałeś się już na lokalizację, w którym odbędzie się piknik lub masz zabukowaną salę na event? To świetnie! Teraz musisz zadbać o to, by uczestnicy eventu mieli dostęp do apetycznych przekąsek, gorących dań i trunków. Weź pod uwagę, że w przypadku prestiżowych wydarzeń w złym tonie jest ustawić stołu z przekąskami gdzieś z boku sali i myśleć, że uczestnicy obsłużą się sami. Ważna jest jakość oprawy – wygodny układ stołów, gustowne dekoracje, ale też poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia niewątpliwie będą też pod wrażeniem, jeśli dania będą wyglądać na talerzu niczym w modnych restauracjach, a potrawy będą podawać im doświadczeni kelnerzy.

Dlaczego warto skorzystać z możliwości zlecenia cateringu imprezowego?

Plusem zamówienia oferty cateringu imprezowego jest bez wątpienia to, że wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi przepyszne menu, ale też kompleksowo zajmie się całą jego otoczką. Przekąski i potrawy zostaną dostarczone w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoliki, a następnie doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić imprezę pokazem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, aby zobaczyć na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych takich na kilkuset uczestników, jak i niewielkich. W czasie ustalania detali zamówienia doradzi ona, które dania, przekąski oraz napoje perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własny sprzęt na miejsce imprezy.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]