firma cateringowa kraków

Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Gdy organizujesz wystawny event prywatny czy biznesowy, na który chcesz zaprosić sporą liczbę uczestników, zapewne nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując szybkie przekąski oraz napoje w supermarkecie – duże wydarzenia najczęściej potrzebują odpowiedniej oprawy również w sferze posiłków. Wszak nie godzi się rozstawić na stolikach osób zaproszonych po prostu ciasteczek oraz oranżady. W takich sytuacjach świetnym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Pragniesz wynająć usługę cateringu? Klarownie komunikuj swoje oczekiwania

Profesjonalne firmy oferujące usługi cateringowe zazwyczaj świadczą kilka jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na komunie, chrzciny czy wesela. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do charakteru poszczególnych imprez, dlatego dostrzegalnie różnią się m.in kosztem i spektrum dań sugerowanych w danej usłudze. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej powinno się pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą jasno zaprezentować swoje oczekiwania, lecz zarazem być także otwartym na jego pomysły. Wszak dla caterera organizacja eventów rozmaitego rodzaju to codzienność, zatem długoletnie doświadczenie w tym obszarze pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które usatysfakcjonują ogół gości.

Wynajęcie firmy cateringowej to spora oszczędność czasu

Przyrządzanie poczęstunku choćby dla niewielkiej grupy gości bywa uciążliwym zadaniem, przede wszystkim wtedy, jeśli musimy wykonać to samodzielnie. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na uzgodnienie innych ważnych elementów imprezy. Jest to również sposobność uraczenia gości pysznymi potrawami przygotowanymi przez zawodowych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie podkreślić, że ważnym przymiotem posiłków przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezencja. Co więcej podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają również własną ekipę doświadczonych kelnerów.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]