Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Pragniesz poznać więcej informacji o cateringu dla firm? Zajrzyj na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Sympozjum, szkolenie czy ważne spotkanie biznesowe – każda poważna firma zapewne pewnego dnia stanie przed problemem organizacji takiego eventu. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przygotowanie przekąsek i napojów dla jego uczestników. Jeżeli na urządzanym wydarzeniu mają pojawić się znaczne tłumy, wypada zamówić usługę cateringu dla firm.

Catering biurowy – zapewnij zaproszonym na kurs przekąski oraz napoje

Szkolenia oraz sympozja biznesowe to eventy trwające przeciętnie po 7-8 godzin, w wielu przypadkach także przez 3-4 dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są na ogół dwie kwadransowe przerwy, podczas których niemożliwe jest zjedzenie pełnego posiłku w najbliższej kafeterii. Z tej przyczyny konieczne jest udostępnienie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zabrać na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o zabrudzenie odzieży i dłoni. W ramach usługi cateringu firmowego dostarczany jest też sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – ważna część szkoleń biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj potrzebna, daje wszak uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Ponadto jest to także możliwość rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w luźniejszej atmosferze zagadnień roztrząsanych na kursie. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów czy płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z tekturowych kubeczków, jedząc zakupione po drodze w spożywczaku czy też samodzielnie przyszykowane sandwicze. Zamówienie usługi cateringu dla firm podniesie więc wagę szkolenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zadbał także o komfort uczestników.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]