Aktualizacja CMS i wtyczek – o usłudze opieki technicznej WordPress

Jeśli ciekawi Cię dobra oferta opieki WordPress, skieruj się na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się bardzo często używanym CMS-em. Dzięki temu, że bez przeszkód można opanować zasady jego obsługi, a jednocześnie jest bardzo szybki, wykorzystuje się go współcześnie do projektowania wymyślnych stron firmowych i sklepów internetowych. Jednakże ten CMS może być przyczyną problematycznych sytuacji, z tej przyczyny istotną i potrzebną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Z jakiego powodu warto polecić aktualizowanie WordPressa specjaliście?

Utrzymanie strony internetowej na aktualnej edycji systemu zarządzania treścią jest bezspornie podstawą jej bezpieczeństwa. Nagminnie jednakże firmy po postawieniu strony zaniedbują regularną instalację kolejnych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na ataki cyberprzestępców bądź zawirusowanie. Co więcej, mimo że WordPress jest dość prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować niespodziewanymi kłopotami z należytym funkcjonowaniem strony czy sklepu. W związku z tym istotne jest, aby czynność tę realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu technicznego, rekomenduje się zlecić opiekę nad stroną www niezależnemu specjaliście.

Do kogo kierowana jest pomoc z zakresu opieki nad stroną?

Oferta utrzymania WordPressa to usługa kierowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, tak niewielkich jak i większych podmiotów, którym zależy na skutecznym i nieustannym działaniu ich strony, a także zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest także blogerom i freelancerom mającym własne strony internetowe. W podstawowym dostępnym pakiecie zawarta pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji WordPressa oraz usuwanie skutków infekcji. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są też rozmaitego typu monitoringi (przykładowo zmian zawartości, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]