nowoczesne meble biurowe, producent mebli biurowych Poznań

Komfortowe biuro zwiększa efektywność pracy – o nowoczesnych meblach biurowych

Wiele lat temu porzucono już przeświadczenie, iż wyłącznym zadaniem mebli biurowych jest ich użyteczność. W dzisiejszych czasach aranżując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy we własnym home office dążymy do tego, żeby meble jakie w nim postawimy wyróżniały się także ergonomią i przyjemnym dla oka designem. Meble spełniające wszelkie te cechy można znaleźć w portfolio poznańskiej Fabryki Mebli BALMA S.A., która od czterdziestu lat produkuje wysokiej jakości meble biurowe na rynek lokalny i zagraniczny.

Rola nowoczesnych mebli biurowych

Co odróżnia nowoczesne meble biurowe? To przede wszystkim meble, które całościowo odpowiadają na potrzeby użytkownika. Umożliwiają one doskonałą organizację zadań stając się częścią wydajnego środowiska pracy. Przy tym charakteryzuje je wysoka jakość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat także przy ich nadzwyczaj intensywnej eksploatacji. Ten poziom wytrzymałości mebli możliwy jest tylko przy stosowaniu przez producenta wysokich standardów produkcji, w tym w użyciu odpowiednich materiałów, ale równie ważną rolę ma tu szczegółowo przemyślany design każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych to połączenie walorów estetycznych z ergonomią. W końcu mebel stanowiący najważniejszy element wygodnej przestrzeni biurowej musi mieć opcję dopasowania go do odmiennych stylów pracy użytkowników, jednak nie może w tym samym czasie zaburzać estetyki otoczenia. W biurze spędza się minimum 8 godzin dziennie, a im większa swobodę odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym większa jest wydajność jego pracy. Ponad to, wygląd biura jest generalnie wizytówką firmy, która sporo może o niej przekazać potencjalnemu kontrahentowi na długo przed zdecydowaniem się na współpracę.

Portfolio polskiego producenta mebli biurowych z Poznania

Poznańska spółka BALMA w swoim portfolio produktów ma właściwie wszystko co nieodzowne do aranżacji biura. Nie licząc standardowego wyposażenia jak stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, regały i biurka, u tego producenta mebli biurowych można złożyć zamówienie na również parawany i ścianki dzielące przestrzeń pracy na mniejsze obszary, taborety bądź hokery z tapicerowanymi siedziskami, lady recepcyjne, a nawet kwietniki pasujące do estetyki nowoczesnego biura. Znaczącą częścią oferty BALMA S.A. są funkcjonalne biurka i stoły z możliwością dostosowania wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik błyskawicznie może zmienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, co w efekcie minimalizuje ryzyko dokuczliwego ból pleców.

Dane:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]