Nieodzowny sprzęt dla motocyklisty

Dalsze informacje o sprzęcie motocyklowym.

Motocykl to jeszcze nie koniec wydatków. By cieszyć się z jazdy komfortowej oraz bezpiecznej, a przy tym zgodnej z rozporządzeniami, należy zainwestować w sprzęt motocyklowy. Czy wiesz, jakie akcesoria są wymagane oraz gdzie je zakupić? Wyjaśniamy wszystko w naszym artykule!

Sprzęt motocyklowy, który wypada posiadać

Kask to – według lokalnych przepisów – przymusowy szczegół wyposażenia zarówno motocyklisty, jak i jego pasażera. Nie jest niemniej jednak powiedziane, jakiego rodzaju musi być to kask, ważne jest tylko to, żeby spełniał normy bezpieczeństwa. Masz prawo wobec tego wybierać z wielu kasków dostępnych w sklepach motocyklowych.
Następny sprzęt motocyklowy, który stanowi wyposażenie obowiązkowe, to oświetlenie, a do tego prędkościomierz, lusterka, błotniki, hamulce, tłumik wydechu oraz ogumienie pneumatyczne (każde z nich ma obowiązek spełniać wskazane przez przepisy warunki). Jak zapewne widać, każdy z tych rynsztunków to wyposażenie motocykla – motocyklista musi mieć jedynie przytoczony już kask. Należałoby jednakże zadbać o poboczne akcesoria motocyklowe, które poprawią komfort jazdy, takie jak odpowiednie ubranie i buty czy kufry i sakwy, pozwalające bezpiecznie przetransportować bagaż. Wszystko co istotne dostaniesz w kompetentnym sklepie motocyklowym.

Akcesoria motocyklowe – punkt sprzedaży stacjonarny a online

W jaki sposób wybrać punkt sprzedaży z dodatkami motocyklowymi? / Jak wybrać sklep motocyklowy?
W jakim miejscu zakupić sprzęt czy akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy będzie równie należytym wyborem jak stacjonarny. Niewątpliwą zaletą stacjonarnego sklepu motocyklowego jest fachowa obsługa, którą można poprosić o radę, jednakże w sklepie internetowym też jest ona dostępna, choć wymaga kontaktu telefonicznego lub ewentualnie mailowego.
Przewagą internetowego sklepu z dodatkami motocyklowymi będą atrakcyjne ceny, nieraz bardziej przyjazne aniżeli w sklepie stacjonarnym. Z kolei punkt stacjonarny pozwala obejrzeć sprzęt przed zakupem.
Jaki więc sklep z dodatkami motocyklowymi wybrać, stacjonarny lub internetowy? Wolno pogodzić obie opcje – niektóre sklepy, np. sklep motocyklowy Moto-way, dysponują zarówno sklepem internetowym, jak również sklepami stacjonarnymi (w wypadku Moto-way znajdują się one w Poznaniu i Krakowie).

Dane:
Moto-Way Sp. z o.o.
Prosta 40
30-814 Kraków

Mob.: 696 505 026
E-mail: [email protected]