Jak wybrać kufry na motocykl

Chcesz zamówić kufry do motocykla? Sprawdź www.motoakcesoria.com.pl/.

Nie ma znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich eskapad motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – pewno notorycznie musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to banalne. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej komfortowych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Ale jaki kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – odmiany / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo bądź też od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, właśnie dlatego nim dokona się kupna, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jakkolwiek też na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Dane:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]