Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o wyprawach w góry? Świetnie trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl.

Kochasz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem, który docenia solidnie przygotowane i bezpieczne eskapady nadzorowane przez profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, których celem są szczyty nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które lubią aktywne spędzanie urlopu i posiadają umiarkowane doświadczenie w podobnych ekspedycjach. Żeby partycypować w wyprawie niezbędna jest świetna kondycja fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Organizowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to trekking dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w ekspedycjach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o szerokich umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić marzenia oraz sprawdzić się w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych przewodników oraz liderów znających na wskroś specyfikę górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Andy oraz Dolomity.

Dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]