Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Uzyskaj kompetentną pomoc profesjonalistów z biura projektowego Kraków, skieruj się w to miejsce.

Pracownia architektoniczna oferuje obszerny wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w wygodnym i praktycznym domu, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji oraz firm. Architekt wykonuje kompleksowy projekt budynku, a następnie czynnie sprawuje kontrolę nad zaawansowaniem prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odbudowę budynku lub występuje z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro projektów?

Interesują Cię niespotykane, oryginalne projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle wielu budowli w Twojej miejscowości? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie funkcjonalny, a równolegle po prostu komfortowy? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów dostępne są zarówno te zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co zrealizowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkalnych i domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi obiekty rekreacyjne, pensjonaty, biura i żłobki. Układ przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb klienta, jak również specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektów może również rozplanować obszerne i praktyczne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]