Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Znajdź projektanta wnętrz Kraków na miarę Twoich potrzeb!

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają przeważnie trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia również pomoc przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]