Do czego służą podpory stropowe?

Jeśli chcesz kupić podpory Peri, koniecznie sprawdź sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. W jaki sposób są wykorzystywane? Dlaczego opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – rodzaje i ich przeznaczenie

Wśród szalunków rozróżniamy deskowania do wykopów, ścienne oraz podpory stropowe. Ten ostatni wariant stosowany jest do podpierania stropów – dzięki temu tymczasowemu modułowi konstrukcyjnemu można pokryć strop betonem i stosowne jego uformowanie. Ważną rolę pełnią także drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezbędne w trakcie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wyprodukowane ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można je stosować w rozmaitych sytuacjach. Zwykle w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się dużą wytrzymałością, są również łatwe w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są szerokie. Wśród czołowych producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, jak również moduły produkowane przez firmy Hunnebeck, Pionart czy Olan. Na szczególną wzmiankę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się doskonałą jakością, przemyślaną strukturą oraz nowatorskimi rozwiązaniami. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do użytkowania nawet w ciężkich warunkach. Obecnie mnóstwo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – atrakcyjne ceny sprawiają, że usługi te stają się coraz popularniejsze. Wypożyczenie podpór stropowych to także oszczędność czasu.

Dane:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]