Zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio – dla miłośników dobrej kawy

Więcej szczegółów o Lavazza A Modo Mio kapsułki uzyskasz tu.

Podmiotów produkujących kawę jest ogromna ilość, jednakże Lavazza wciąż plasuje się w czołówce tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że początek firmy Lavazza sięga końca XIX stulecia w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ nabył nieduży sklep, gdzie prażono ziarna kawy i sporządzano ich oryginalne kompozycje. Błyskawicznie zdobyły one serca mieszkańców Turynu. Dziesięciolecia później marka Lavazza wciąż zachwyca jakością swoich kaw, wytyczając trendy również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio

Jednymi z najpopularniejszych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w domowych kuchniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą zaparzenie aromatycznej, smacznej kawy trwa zaledwie chwilę. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do mieszanek smaków produkowanych przez tę firmę. Dziś w sklepach znaleźć można sporo zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one tańsze, ale nadal charakteryzują się bardzo dobrą jakością.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – kompozycje robusty i arabiki

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która także wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kaw w kapsułkach do licznych znanych urządzeń tego rodzaju. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące aromatyczną kompozycją arabiki (Venezia), jej mieszanką z robustą (Intenso Gola lub Cremoso Invidia), ale także napoje o smaku czekolady (Mokaccino), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) i organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]