Zalety boksów dachowych – opływowy kształt i duża ladowność

Potrzebujesz boxów dachowych? Sprawdź https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca transport znacznej ilości bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje wiele typów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, a także belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wykonane z materiałów odpornych na rdzę, uszkodzenia czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Rzecz jasna, typ bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – łatwy montaż

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest niebywale wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Przewożenie bagażu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, które stosuje duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują zwłaszcza osoby lubiące aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria turystyczne, których ze względu na swoją długość nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Dane:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]