Sklep z winem online i stacjonarnie – zamów najlepsze trunki!

Szukasz winnicy online? Koniecznie powinieneś odwiedzić tu.

Wino to niezrównany dodatek do szykownych obiadów, ważkich wydarzeń oraz przyjęć okolicznościowych. Rozróżnia się tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je produkuje, a paleta aromatów, smaków i zróżnicowanie cen pomiędzy poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest bodajże największa pośród świata trunków alkoholowych.

Szukasz wina o unikatowym aromacie? Zrób zakupy w sklepie z winem!

Kupując wino dla własnej przyjemności czy też planując duże przyjęcie przeważnie sięgamy po trunki oferowane w osiedlowym supermarkecie. Dostaniemy tam popularne wina w niskiej cenie, aczkolwiek raczej nie oferowane są tam trunków o naprawdę niecodziennym aromacie. Oprócz tego nieraz przy zakupie jesteśmy zmuszeni opierać się jedynie o informacje na etykiecie, gdyż kadra sklepu na ogół nie posiada stosownej wiedzy, żeby rzetelnie doradzić w doborze właściwej butelki. Osoby, którym zależy na optymalnym wyborze wina pod konkretny posiłek albo które szukają nowych, interesujących aromatów wina, powinni więc zdać się na doświadczenie i pasję pracowników sklepów ukierunkowanych przede wszystkim na sprzedaż wina.

Sklep Winnica z Krakowa – wino, degustacje i szkolenia

Sklep z winem Winnica w Krakowie sprzedaje nie tylko starannie wyselekcjonowane wino z całego świata (m.in.. z Włoch czy z Hiszpanii, ale też miody pitne, cydry i wina wzmacniane okowitą oraz ręcznie robione tabliczki czekolady. W asortymencie sklepu znajdują się także wina Bag in Box o pojemności do 10 litrów, które idealnie nadają się na eventy z większą liczbą uczestników i których plusem jest korzystny stosunek ceny do jakości oraz objętości trunku. Winnica sama importuje wina, zatem dostępne są tu alkohole nie spotykane zbyt często na naszym rynku. Winnica organizuje też szkolenia i degustacje, a na zlecenie odnajduje i sprowadza do Polski idealne na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można złożyć zamówienie na wino online, jak również skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, która polega na przesłaniu komuś bliskiemu prezentu z butelką wina.

Dane:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]