Producent drzwi drewnianych wykona drzwi według Twojego projektu

Wszystko o producencie drzwi drewnianych odszukasz na www.oknostol.com.pl.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju elementów stolarki drzwiowej i okiennej. Lata obecności na rynku sprawiły, że jego specjaliści gwarantują konsumentom najwyższą jakość wytwarzanych produktów i usług. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich solidność, ale też wysoka funkcjonalność, uzyskane za sprawą użycia w trakcie ich produkcji innowacyjnych technologii. Oprócz okien Oknostol wytwarza również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu modułów stolarki otworowej specjalistami firmy kieruje dbałość o osiągnięcie kilku ideałów: satysfakcji klienta, pełnej wygody eksploatacji produktów, ich wysokiej jakości, jak również absolutnego bezpieczeństwa.

Czym charakteryzują się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien wyróżnia się dużą dbałością o jakość swoich wyrobów. Sprzedawane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to świetny wybór dla wymagających klientów szukających trwałych i w pełni funkcjonalnych produktów. Gwarantują one domownikom najwyższy komfort – wydajnie odgradzają od zewnętrznych hałasów i są bardzo dobrą izolację termiczną, co jest ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów – są one zaopatrzone w bardzo dobre zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich nieprzeciętna, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi okres zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność, ponieważ wykonywane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości.

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne producent daje się zauważyć również w sferze obsługi klienta. Wszyscy, którzy postanowili skorzystać z usług Oknostol mogą liczyć na darmową konsultację przy doborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów w domu, co da pewność, że założenie drzwi przebiegnie sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar według ich spersonalizowany szkicu, perfekcyjnie zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Odnosić się to nie tylko wielkości drzwi, ale również sposobu wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]