Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Chcesz kupić etykiety na wódkę weselną? Skieruj się na ten adres.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia najczęściej wręczanym i, rzecz jasna, równie ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na wesele, urodziny bądź osiemnastkę. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali goście pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety butelki – podziękuj znajomym oraz rodzinie

Na weselu trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale także dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu imprezy. Taki podarek jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednak taka butelka z wódką może również przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Należy personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę, dodając na nich informację o dacie i miejscu ślubu, imionach Pana i Pani Młodej bądź podziękowanie za przybycie. Etykiety weselne można kupić w różnorodnych wzorach oraz barwach, więc bez problemu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można zastosować nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej bądź wieczorze panieńskim.

Oznaczaj domowe przetwory oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można oznaczać flaszki w domowej piwniczce. Jeśli produkujesz własne nalewki, wina czy soki, a później dzielisz się nimi z rodziną czy też znajomymi przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne zwykłej flaszki. Ponadto butelki można też oznaczać używając kolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]