Muldy budowlane i inne kontenery budowlane

Dowiedz się więcej o kontenerze otwartym na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery stalowe – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest dużo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach często używane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]