Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Chcesz zamówić mini przyłbice? Sprawdź vitberg.com.

Koronawirus, który opanował wszystkie państwa, kompletnie zmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi i bieg życia. Reguły dystansu społecznego wymuszają nieodzowność używania licznych środków, które mają chronić nas przed potencjalnym zagrożeniem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do supermarketu bądź biura, gdzie z reguły spotykamy większą zgrupowanie ludzi, powinniśmy bezwzględnie nosić na ustach oraz nosie maskę ochronną. Co jednak uczynić, jeżeli dusimy się w typowej maseczce z tkaniny?

Maseczka wielorazowa – wygodna oraz trwała

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z materiału za niewygodne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, powinny zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona przed zakażeniem wirusem w podobnym stopniu jak maseczka chirurgiczna, czyli zakrywa nos i usta, ale w tym samym czasie umożliwia lekkie oddychanie. Jej głównymi atutami są komfort, solidność oraz niewielka waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z surowców, za sprawą których może być użytkowana wiele razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą całość można także wyprać ręcznie (do 30 razy) w wodzie z mydłem.

Przyłbica ochronna – dla sportowców i osób w podeszłym wieku

Przyłbicę ochronną rekomenduje się używać każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, ale i komfort. Osoby powyżej 50 roku życia, cierpiące na astmę, w podeszłym wieku oraz regularnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą nakładać maseczki ochronne w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów głowy, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie drażni. Młodzież na pewno doceni także to, iż działa ona z FaceID.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]