Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

Chcesz nabyć drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? Odwiedź tę stronę.

Drzwi drewniane wewnętrzne to w dalszym ciągu świetne rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach zaprojektowanych w klasycznym tonie. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy główne cechy i alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z sosny, mahoniu oraz dębu

Drewno to ekologiczny materiał, który prawidłowo pielęgnowany przetrwa w nienagannym stanie nawet dziesiątki lat, a wykorzystany jako detal aranżacji wnętrza powoduje, iż jest ono przytulne i bardziej intymne. Nowoczesne techniki umożliwiają znakomite łączenie cech drewna z wymaganiami współczesnego konsumenta, co skutkuje produkcją drzwi charakteryzujących się eleganckim wyglądem i dużą ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się stosowną izolacją cieplną i niewielkim stopniem rozszerzalności – tzn. nie wykrzywiają się. Opcja pomalowania ich wierzchniej strony każdym kolorem, lakierem albo bejcą powoduje, że tego rodzaju drzwi zdadzą egzamin w pomieszczeniach rozmaitego typu – zarówno zaaranżowanych we współczesnym, minimalistycznym stylu, jak i apartamentach utrzymanych w stylistyce industrialnej. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z dębu, mahoniu oraz sosny, zabezpieczone lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje z progiem lub bez i sporo innych odmian, które zachwycają estetyką i bardzo dobrze się prezentują przez długi czas.

Szkło ornamentowe i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Potrzebujesz założyć w swoim biurze skrzydła drzwiowe o nietypowej budowie lub niestandardowych wymiarach? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się zaufać wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą bezpłatny pomiar, techniczne doradztwo, jak również opcję zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do najróżniejszych zamierzeń klienta i np. wypełnić je szybami – między innymi szkłem fazowanym, piaskowanym czy witrażowym, co bez wątpienia zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być również posiadać w zamek w postaci wkładki, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]