Części do Renault – gdzie je kupić?

Dowiedz się więcej o częściach do Renault na france-car.com.pl.

Samochody Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego producent są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia i silnika, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się posiadacze modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]