Ciekawe rozwiązania dla domu – okiennice wewnętrzne shutters

Kup shuttersy wewnętrzne na skyshutters.pl.

Urządzając wnętrza, sporadycznie poświęca się dużo uwagi ozdobie okien. Przeważnie decyzja pada na szablonowe aranżacje, a więc zasłony oraz firany, które czasem zestawiane są z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze jedno mniej rozpowszechnione w Polsce rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjne typu shutters.

Shuttersy – nowość w polskim budownictwie

Nadrzędnym atrybutem shuttersów (czy też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych ruszają się, dzięki czemu można ustawiać je pod dowolnym kątem, w zależności od potrzeb mieszkańców. Produkuje się je z płyt pilśniowych, z listw drewnianych, jak również polichlorku winylu (PCV). Okiennice ozdobne shutters zakłada się przede wszystkim na oknach, jednakże wyśmienicie sprawdzą się też na drzwiach lub w szafach. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w polskim budownictwie spotyka się nadal dość rzadko, ale gros z nas na pewno kina lub telewizji, gdyż tego typu okiennice są często używane na obszarach z gorącym klimatem, czyli w RPA i w Australii.

Dlaczego warto postawić na okiennice wewnętrzne typu shutters?

Nie licząc tego, że shuttersy okiennice wewnętrzne shutters znakomicie się prezentują, mają one również przydatne funkcje. Z ich sprawą można pasywnie kontrolować wykorzystanie padającego światła: latem ograniczać gromadzenie się ciepła w domu, a w zimne – zatrzymać je przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z rozmaitymi stylami wnętrz i da się je założyć je na większości ram okiennych. Wykonuje i instaluje się je na zlecenie, co skutkuje tym, że są bez wątpienia droższym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednak przydają wnętrzom niezwykle atrakcyjny wygląd, zatem wpływają na podniesienie wartości domu. Wypada dodatkowo zaakcentować, że shuttersy są regulowane bez wykorzystania żyłek, co rodzice dzieci lub posiadacze psotnych zwierzaków, które mogłyby zaplątać się sterczące sznurki, uznają zapewne za dodatkowy plus.

Dane:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]