Blacha trapezowa – na dachy garaży i budynków gospodarczych

Sprawdź, gdzie zamówić blachy trapezowe, wejdź na www.regamet.pl.

Blachy trapezowe dachowe tworzą wytrzymałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa coraz bardziej popularna?

Blachy trapezowe dachowe – niedrogie i zarazem odporne pokrycie

Nazwa blach trapezowych pochodzi od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony również z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą dużych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być doskonałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można położyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Dobrze prezentuje się na obiektach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też używana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych powodów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie też wspaniale prezentować się jako wykończenie składów, wiat albo obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachową wypada zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż materiał jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę kolorów blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. rynny dachowe.

Dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08