Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Jeśli chcesz zamówić balon do wina, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon na wino – wyjątkowy upominek

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też perfekcyjna ozdoba stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół baniak do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]