akcesoria do alkoholu

Akcesoria do alkoholu – co będzie Ci potrzebne?

Samodzielna produkcja napojów alkoholowych, kiedyś niezwykle popularna, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (alkohole przygotowane samodzielnie są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale również chęć eksperymentowania, możliwość wytworzenia napojów według naszych upodobań oraz zadowolenie jakie płynie ze spożywania swoich alkoholi. Większość osób, które na własną rękę wyrabiają domowe napoje, wybiera nalewki, cydr, piwo bądź wino, acz nie brakuje także amatorów domowego samogonu. Jednak bez względu na to, w których alkoholach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Wyrób alkoholu w domu byłby niemożliwy bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – specjalnych rurek, balonów, korków czy pojemników. Na dodatek do każdego rodzaju trunku potrzebne są odmienne akcesoria – w przypadku piwa są to m.in. chłodnice i kotły, zaś dla wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże katalog koniecznych akcesoriów się nie zamyka, jako że butelki z alkoholem powinno się stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber lub inne alkohole domowe jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Dużo lepiej będą jednak wyglądać butelki z chroniącymi korek kapturkami i dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez obaw możemy wręczyć krewnym jako upominek lub zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Odrębny typ takich dodatków to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych trunkach, ale również tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter imprezy.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]