Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Skieruj się tu, jeśli szukasz szczegółowych wiadomości o automatycznej obsłudze należności.

Przedsiębiorcy bezustannie szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a następnie obserwuje czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale również i tych niewielkich, które w miesiącu wystawiają zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, niesłychanie potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie mają problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania faktur dla firm usługowych, szkół oraz pensjonatów

Nie wiesz czy robot Flobo to praktyczna usługa dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, dlatego świetnie zda egzamin w szkołach niepublicznych albo językowych, czyli tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą też pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie nadzorować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]