Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Nie masz wiedzy w tym temacie? Skorzystaj z doradztwa polskiego psychologa Leicester.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit fala emigracyjna wyhamowała, jednak ciągle nie brak chętnych do pracy bądź rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może tworzyć szereg kłopotów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez pomocy terapeuty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego udać?

Przebywanie na emigracji oraz wynikające z tego odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego państwa, generują mnóstwo problemów, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Separacja z bliskimi często powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz dochodzą również trudności z otrzymaniem pracy czy integracją ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju lub nasilenia odruchów agresywnych. Odruchy tego rodzaju naprawdę trudno jest poskromić bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie należy obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie opowiedziane podczas wizyty zostaną powierzone komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresem, a także pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej specjalista.

Dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339