O leczeniu falą uderzeniową

Zajrzyj tutaj po więcej informacji o fala uderzeniowa aparat.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca wyleczyć schorzenia różnego typu. Kiedy jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest szeroko wykorzystywana w kosmetologii, medycynie sportowej, ortopedii, rehabilitacji, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i wykazuje się dużą efektywnością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej nadzwyczaj precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia zapewnia wyjątkowo dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w terapii schorzeń związanych z narządami ruchu, jak bóle w okolicy bioder, zapalenie ścięgien, tzw. łokieć tenisisty czy ostroga piętowa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów oraz fizjoterapeutów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Używane współcześnie urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 niezależne aplikatory oraz kanały, co pozwala na przeprowadzenie terapii u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w 70-80% przypadków.

Dane:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]