Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminów na studia

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą kursu rysunku architektonicznego? Nie czekaj! Wejdź na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ dużo elementów – przede wszystkim fakt, iż są to niezwykle ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale też porady zawodowców pozwalające przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu lub za granicą). Chętni mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich uczniów zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]