ultra robotics, polski producent silników elektrycznych

Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Szerokie użycie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych światowych producentów.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki DC i BLDC od cenionych producentów

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, silników elektrycznych DC, jak również motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z materiałów najwyższej jakości przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się wysoką żywotnością i solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy wyposażenia medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, dużej wilgotności (nawet do 95%), jak również przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza także produkty Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]