Skrzynka teletechniczna – do czego służy?

Chcesz zamówić skrzynkę teletechniczną? Wejdź na www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być niezwykle ergonomiczne. Na rynku wyróżniamy wiele ich modeli, których struktura musi być dostosowana na każdą ewentualność. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – przepływ sygnału bezprzewodowego

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być zbudowana ze wzmocnionego surowca i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy dwa zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi wyróżniać odpornością na ingerencje osób niepowołanych, jak również urazy mechaniczne. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są przewody telekomunikacyjne – tj. światłowody oraz główne przyłącza sprzętów – routery, rozgałęźniki. Moduły wewnątrz skrzynki można zainstalować np. na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – ochrona przed ingerencją osób nieuprawnionych

Istotnym składnikiem jest także ochrona przed ingerencją osób nieuprawnionych do środka szafki. W tym celu stosuje się wzmocnione zasuwy. To ważne także w domu, w którym przebywają osoby małoletnie. Pamiętajmy też o uporządkowaniu kabli – w tym celu montuje się dedykowane komory. Na rynku znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu błyskawicznie dopasujemy je do swoich potrzeb.

Dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]