Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Sklep jubilerski Kraków - wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu.

Wraz z rozwojem rynku i ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy też nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie coraz częściej wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I chociaż w sieci znajdziemy praktycznie wszystko, nadal jest mnóstwo przedmiotów, które zaleca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Czy warto kupować biżuterię od jubilera?

Zakup platynowej broszki, pierścionka bądź wisiorka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Toteż, by mieć pewność, iż biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli zamierzamy kupić obrączki czy też pierścionek, możemy nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli zaś zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt luźny lub za ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego obwodu ewentualnie wykona nowy. Innym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej pomocy jubilera. Wskaże on współczesne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, poradzi nam jak dopasować odpowiedni kruszec, a osobom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej daje się na chrzest, ślub czy urodziny.

Jakie usługi oferuje oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również świadczą inne usługi. Nadrzędną z nich jest renowacja zniszczonej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka albo rozerwał się wisiorek, jubiler błyskawicznie i perfekcyjnie naprawi go w swoim warsztacie. Kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca, jubiler zmieni obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce podziękowania, datę, gratulacje albo inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeśli pragniemy podarować komuś wyjątkowy upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na naszyjnik lub broszkę, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w mieszkaniu posiadamy niekompletną bądź niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]