Wyjątkowe kolczyki z koralem

Zamów kolczyki z koralem na https://www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem.

Dlaczego w Twojej kuferku z biżuterią muszą znajdować się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i władzę. Dawniej, korale zawieszało się nad łóżeczkiem noworodków w celu ochrony przed złą energią. Stosowane były do leczenia chorób gardła oraz do tamowania krwotoków. Według części osób, koral redukuje stresy i sprzyja stabilnemu życiu rodzinnemu. Jest także pomocny w zdobywaniu zdolności negocjacyjnych. Koral to amulet przypisywany osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i ciemnoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Skąd pochodzą korale? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Satsuma z rejonu Filipin.

Do czego najlepiej włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali pasują właściwie do wszystkiego i nie są ani za bardzo ozdobne, ani nadmiernie skromne. Taki rodzaj biżuterii można nosić codziennie, do casulaowych bluzek i bawełnianych spodni. Kolczyki z koralami to mocny akcent, który ożywi twarz, a w zestawie z letnią sukienką doda Ci kobiecości.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]