Wisiorki srebrne

Więcej informacji o wisiorkach.

Moc wisiorków

Noszenie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety możliwość kupowania dużej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki to niedrogi sposób by zawsze mieć na sobie coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Uwagę warto zwrócić również na szerokość kupowanego łańcuszka oraz materiał, z którego go wykonano. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może dodać wisiorek o wymyślnym kształcie. Może on przybrać formę klasyczną (koła, łezki, kwadratu itp.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę jest również jeśli rozmawiamy o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]