biżuteria srebrna, srebrna biżuteria sklep internetowy

Ponadczasowa srebrna biżuteria

Jest z człowiekiem od wieków i mimo pojawienia się różnych innowacyjnych projektów, w istocie niewiele się zmieniła. Biżuteria stale odgrywa tę samą rolę – jest swego rodzaju dekoracją ciała i umożliwia wyrażenie własnego charakteru. Nic zatem dziwnego, że biżuterię równie chętnie zakładają panie i mężczyźni, dzieci oraz dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, które projekty lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej kilka dziesięcioleci?

Plusy srebrnej biżuterii

Głównym plusem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie fakt, że jej stosowanie daje szansę uniknąć różnych dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie wolno nie wspomnieć także o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży wiele czasu, ale należy prawidłowo je pielęgnować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować albo zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria powinna również być czyszczona w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Trzeba trzymać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]