Kolczyki serca – niezastąpiony dodatek do rozmaitych stylizacji

Co warto wiedzieć o kolczyki srebrne serduszka?

Kolczyki serduszka są chętnie nabywanym rodzajem biżuterii dziecięcej oraz damskiej – pasują na każdą okazję, świetnie podkreślają urodę, są też perfekcyjnym pomysłem na podarunek. Jakie typy kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z czego zazwyczaj są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serca – do szkoły oraz na bale sylwestrowe

W jubilerstwie częstokroć używa się wzoru serca. Stanowi on inspirację do projektowania kolczyków zarówno dla dziewczynek, jak i dla kobiet. Kolczyki serduszka są subtelnym nadprogramem wielu stylizacji. Mogą występować zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest zwykle wybierany na zwykłe okazje – nakładamy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki na sztyftach nie dominują stylizacji, jedynie w dyskretny sposób akcentują naturalne piękno właścicielki. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do optycznego wyszczuplenia twarzy oraz wysmuklenia szyi. Tego rodzaju kolczyki pasują na wieczory w operze, romantyczne kolacje oraz wesela i doskonale łączą się one ze stylowymi sukienkami. Natomiast dzieci mogą założyć kolczyki serca zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię świętą.

Kolczyki serduszka – idealny upominek dla ukochanej kobiety

W sprzedaży można kupić kolczyki serduszka wyprodukowane ze srebra oraz złota. Popularne są także kolczyki pozłacane, które są tańsze, a jednocześnie prezentują się nader wspaniale. Zarówno kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być ozdobione szlachetnymi kamieniami, na przykład cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. W sklepach dostępne są kolczyki serduszka w kolorze szafirowym czy lazurowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, na przykład na Dzień Matki, złote gody tudzież z mnóstwa innych okazji. Wręczone ukochanej osobie – narzeczonej, matce lub żonie, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o łączącym was uczuciu, szacunku oraz miłości.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]