kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Jednymi z najczęściej wybieranych przez panie elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okoliczność – niezwykle wzniosłą i w luźniejszym stylu. Zobaczmy co powoduje, że są tak rozchwytywane, a także w jakich miejscach możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych fasonach. Najbardziej na czasie są delikatne sztyfty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są skromne, a jednocześnie wytworne. Równie popularne są wiszące dodatki, które pięknie wydłużają szyję. Mogą być okraszone naturalnymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie dzieje się w przypadku biżuterii z plastiku. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na próbę oraz technikę ich wykończenia – najbardziej oryginalne uzyskano techniką matowienia.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się doskonale, trzeba umiejętnie je oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź. Należy odkurzać je codziennie delikatną ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne balsamy nabłyszczające, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki chować w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie sprawdzajmy natomiast przestarzałych sposobów czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy sól. Takie preparaty niezwykle rysują elastyczną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór kolczyków jest na pewno w sklepach internetowych, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy internetowe to niebywały komfort, który z całą pewnością docenią w szczególności zapracowane panie domu.