pierścionki, pierścionki srebrne, srebrne pierścionki

Klasyczne czy z oczkiem – wybieramy srebrne pierścionki

Srebrne pierścionki to oznaka uniwersalnej elegancji. Elementy wyprodukowane z tego pięknego metalu powinna mieć w swojej szkatułce każda stylowa Polka. Przekonajmy się więc, czym charakteryzują się te piękne precjoza, stanowiące idealną oprawę kobiecej dłoni.

Srebrne pierścionki – które są najbardziej solidne?

Najwyższa zawartość srebra to 999, ale wtedy srebro staje się produktem miękkim, nieodpornym na różne zarysowania i jako biżuteria może łatwo ulec zniszczeniu. U jubilera kupimy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki tworzone ze srebra 925. Możemy wybrać pierścionek o gładkim wykończeniu lub nieco zaszaleć. Te najchętniej kupowane wysadzane są ametystami, szmaragdami, kryształami, a nawet diamentami. Zaletą biżuterii wykonanej ze srebra jest możliwość – w razie potrzeby – poddania ich korekcie wielkości, czym zajmują się wykwalifikowane zakłady złotnicze. Żeby srebrne pierścionki prezentowały się nienagannie przez długie lata, nie zapominajmy o ich systematycznym polerowaniu.

Gdzie nabędziemy najpiękniejsze srebrne pierścionki?

W każdym sklepie jubilerskim znajdziemy szlachetną biżuterię. Zamiast jednak wydawać całą wypłatę w galeriach handlowych, warto poszukać też w sklepach internetowych, gdzie ceny są nawet o 10 procent lepsze. Znajdziemy tam srebrne pierścionki w zróżnicowanych wzorach, wysadzane szykownymi minerałami. Nie musimy chodzić po sklepach, a w razie potrzeby mamy prawo odesłać zakup z powrotem. Takie zakupy online to ogromny wybór i czysta przyjemność dla każdej dziewczyny.