bransoletki z koralikami, biżuteria srebrna

Bransoletki z koralikami

Kiedy chcemy mieć wyjątkowe bransoletki z koralików, powinniśmy przygotować je własnoręcznie. Oczywiście możemy również nabyć je w butiku, jednak nie będą już tak bardzo oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ sprawdzają się na każdą okazję.

Jak zrobić bransoletki z koralikami?

Najpopularniejszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą igły, nici, szydełka i zestawu koralików możemy skomponować wyjątkową biżuterię. Jest to łatwa technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym sznurze.Jak samemu zrobić bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się również w Sieci zapoznając się z samouczkami.

Jak wykonać bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Metodę Peyote stosujemy, gdy pragniemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu tego typu bransoletki będziemy potrzebować: koralików, nitki lub żyłki i igły. Niezbędna jest cierpliwość, ze względu na to, że ten sposób należy do bardziej czasochłonnych od wyżej wymienionej metody szydełkowej.

Wzory bransoletek z koralikami

Występuje ogromna ilość szablonów, jakimi możemy posiłkować się podczas pracy nad swoją biżuterią. Dzięki postępowi techniki, możemy używania komputerowych schematów, które w dużym stopniu upraszczają wykonywanie osobistej bransoletki. Dostępne są zarówno modele w jednym kolorze, jak i takie, które zawierają przejścia barw.Nie każdy ma umiejętności niezbędne do stworzenia bransoletek z koralikami. W takiej sytuacji można wybrać jeden z wielu dużo bardzo ładnych egzemplarzy w Internecie i sklepach stacjonarnych.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]